Јанпласт-ДВ

повелете , контантактирајте со Нас во секое време достапни сме 24/7 , Ви стоиме на располагање за информации...
Контакт слика
Адреса:
Плоштад Маршал Тито бр.7-Кавадарци
Кавадарци
Тиквешки регион
1430
Македонија
Телефон:
043 609 000
Мобилен:
072 250 728
Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.
Останати информации:

СЕДИШТЕ                     

ул.Шишка бр.38-2 1430 Кавадарци

моб: 072 250 728

тел:  043 609 000

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ПРОДАЖЕН САЛОН 

Плоштад Маршал Тито бр.7-Кавадарци

моб: 076 203 353

тел: 071 350 070 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Sample image

ЈанПласт-ДВ

Фирмата Јанпласт-дв изработува Алуминиумска и ПВЦ столарија,изработка на ролетни,гаражни врати,комарници,венецијанки,вариолајт завеси,зебра завеси..

Кој е On-line ?

Имаме присутни 16 гости и нема членови